Saturday

@~Magyarország - Dániában élő szöveges kommentárt és lefedettség Kézilabda Világbajnokság

Magyarország/Hungary:  26  --    28  :  Dániában/Denmark

. perc: Lékai még lőtt egy kapufát, vége a mérkőzésnek.
60. perc: Eggert ezt is belőtte, eldőlt a mérkőzés. 27-25
60. perc: Mikkel Hansen betöréssel harcolt ki hetest.
60. perc: Mocsai Lajos azt magyarázta el, hogy mit kell tenni, ha sikerül kapott gól nélkül megszerezni a labdát.
60. perc: Ulrik Wilbek kikérte a harmadik idejét, ami újdonságként vethető be férfi világversenyen.
60. perc: Nagy lövését blokkolták, a dánoké a labda.
59. perc: Elvették a játékvezetők a labdát a dánoktól.
58. perc: Nem figyeltünk Knudsenre, aki újabb gólt szerzett, de Zubai is átejtette Landint Császár bejátszása után. 25-26
58. perc: Császár a jobb oldalon tört be, szép gólt szerzett. 24-26
57. perc: Gyors labdavesztésünk után lerohantak a dánok, Nielsen szerzett gólt. 23-25
57. perc: Mocsai Lajos kért időt. Ismét figurákat magyarázott el, és a visszafutás fontosságára hívta fel a figyelmet.
56. perc: Lékai szörnyű bejátszása után Lindberg rálépett a vonalra lerohanás közben. "Semmi" nem történt.
56. perc: Sarup kiejtette a labdát, Vadkerti pedig hozta a formáját, ellopta.
55. perc: Nagy rossz passza után elvesztettük a labdát.
54. perc: Knudsen újabb hetest harcolt ki, Mocsai pedig két percet kapott. Eggert a büntetőt bepattintotta. 23-24
54. perc: Mocsai telibe lőtte a dán kapuba visszaálló Knudsent.
54. perc: Mikkel Hansen újra meg tudta játszani Knudsent, aki be is lőtte. 23-23
53. perc: Császár talpról a felső lécet találta el.
52. perc: Knudsen jó bejátszás után átesett Zubai lábán, a magyar beállóst kiküldték, és hetest ítéltek, amit Eggert ismét belőtt. 23-22
52. perc: Ulrik Wilbek kért időt. Mocsai Lajos támadásban azt javasolta, hogy a jobb oldalon próbálkozzanak a mieink.
52. perc: Remek húzás után Harsányi megszerezte az első akciógólját is. 23-21
51. perc: Belemenés miatt elvették a labdát a játékvezetők a dánoktól.
51. perc: Császár Gábor nagyszerű góljával vezetünk. 22-21
50. perc: Rene Toft Hansen tízest lőtt Fazekason. A labda a miénk, a kapusunk egy kis pihenőre szorult.
50. perc: Császár balátlövőből lőtt szép gólt. 21-21
49. perc: Sarup betörése után valahogy keresztülcsorgott Fazekason a labda. 20-21
49. perc: Elvették a játékvezetők a labdát.
48. perc: Mikkel Hansen átlövését szépen védte Fazekas.
47. perc: Labdaszerzés után Harsányi szerzett gyors gólt. 20-20
47. perc: Harsányi lövését Cleverly védte.
46. perc: Fazekas a szélről védett, de Knudsen begyötörte a kipattanót. 19-20
46. perc: Lépéshibát fújtak Mocsai Tamásra.
45. perc: Császárt vitte le Nielsen, aki két percet kapott.
44. perc: Elvették a labdát a játékvezetők a dánoktól, a lerohanást gyorsan nem sikerült befejeznünk.
44. perc: Mocsai középről lőtt nagy átlövésgólt. 19-19
43. perc: Mikkel Hansen betöréssel harcolt ki hetest, amit Eggert belőtt. 18-19
43. perc: Mocsai pattintott bejátszása után lőtt gólt Zubai. 18-18
42. perc: Magnussen a felső lécre lőtt, miénk a labda.
42. perc: Császár talpról mellé lőtt.
41. perc: Mocsai lövését védte Landin, de bedobással jöhetünk.
41. perc: Mogensen földre vitte Zubait, két percet kapott.
40. perc: Mikkel Hansen nagyot lőtt a jobb alsóba. Mikler helyett Fazekas áll vissza a kapunkba. 18-17
39. perc: Mocsai átlövését védte Landin, de a kipattanó után Zubai hetest harcolt ki, amit Harsányi belőtt. 17-17
39. perc: Mogensen átlövésével vették vissza vezetést a dánok. 16-17
38. perc: Labdaszerzés után nem sikerült gyors lerohanást végrehajtani, de Mocsai így is megjátszotta Schuchot, aki kiegyenlített. 16-16
37. perc: Mikler védett nagyot Markussen lövésénél, Mocsai Tamás pedig talpról lőtt nagy gólt. 15-16
36. perc: Vadkerti belépett irányítóba, Lékait "szöktette" két ember között, ő szép gólt szerzett. 14-16
36. perc: Knudsen remek bejátszás után pattintott Mikler mellett a kapunkba. 13-16
35. perc: Zubai bedöntötte Knudsent, két percet kapott.
35. perc: Belemenést fújtak mindkét oldalon.
34. perc: Császár torkára csapott oda Nielsen, két percet kapott, irányítónk pluszban átlövésből büntetett. 13-15
33. perc: Sarup két embert bedöntött, és a kapuba lőtt, megadták. 12-15
32. perc: A szintén pályára lépő Vadkerti nagy gólt lőtt a bal szélről. 12-14
32. perc: Mikkel Hansen átlövése a lécről pattant be. 11-14
31. perc: Mocsai Tamás remek passza után Lékai fantasztikusan tört be, gólt szerzett, Knudsennek pedig két percet harcolt ki. 11-13
31. perc: Kettős emberhátrányban kezdte a második félidőt a magyar válogatott, de ez csak kilenc másodpercig tart. A kapuban Mikler Roland váltotta Fazekas Nándort.
Nagyszerű védekezéssel kezdtük a mérkőzést, egyedül a balszélső Eggert tudott villogni a dánok részéről az első negyedórában. Ebben annak is volt szerepe, hogy Gulyás Péter is inkább Mikkel Hansen előtt segített be Nagy Lászlónak, mint a szélen védekezett. Később azonban Hansen remekül hozta helyzetbe a társait a kapunktól 9-10 méterre és beállóban is, így elég sok gólt kaptunk a félidő hajrájában. Ezzel párhuzamosan a dánok védelme is keményebb lett, mélységben pedig többet mozogtak, így hatékonyabban szűrték a támadásainkat. A szünet után fontos szerepe lehet Császár Gábor és Lékai Máté mozgékonyságának elöl, és a Schuch-Ilyés párosnak hátul. Nagy László ugyanis már megkapta a második két percét a félidő végén, ami komoly hátrányt okozhat védekezésben.
Vége az első félidőnek.
30. perc: Magnussen hatalmas átlövésgólt szerzett, közben Nagytól kapott egy pofont, amiért újabb két percet ítéltek a játékvezetők. 10-13
30. perc: Lékai is meglőtte az első gólját, a testek között a jobb alsóba. 10-12
29. perc: Spellerberg pattintott lövése után már 9-12
28. perc: Harsányi ellépte, elvették a labdát a játékvezetők, majd Pérez két percet kapott.
27. perc: Knudsen újabb jó bejátszást kapott, újabb gólt szerzett. 9-11
27. perc: Passzívba kergettük a dánokat, de landin Nagy átlövését is védte.
26. perc: Gulyás szélső lövését szépen védte landin.
25. perc: Knudsen egy rossznak tűnő bejátszást szedett össze, belőtte, először vezetnek a dánok. 9-10
24. perc: Császár bejátszása rossz volt, de a dán lerohanást megakadályoztuk, igaz, a labda az ellenfélnél maradt.
23. perc: Mikkel Hansen jó sok lépéssel betört, gólt lőtt, a játékvezetők megadták. 9-9
23. perc: Eggert szélső lövését Fazekas védte, lerohanás közben azonban elszórtuk a labdát.
22. perc: Császár talpról lőtt nagy gólt, jócskán meglepte landint. 9-8
22. perc: A szövetségi kapitány támadási figurákat magyarázott tanítványainak, és feszesebb támadójátékot kért.
22. perc: Mocsai Lajos is kikérte az idejét.
21. perc: Mogensen is kapott egy két percet, 5 az 5 ellen a csapatok.
21. perc: Mogensen kapu mellé lőtt, de Schuch meglökte a levegőben, kiállították, és hetest ítéltek, amit Eggert belőtt. 8-8
20. perc: Zubai nehéz helyzetből lőtt az oldalhálóba.
19. perc: Mogensen középről lőtt nagy gólt. 8-7
19. perc: Remek figura után Iváncsik a felső lécet találta el.
18. perc: Mindkét kapu előtt gyors labdavesztés következett, majd Eggert szerezte meg egy ejtésből a negyedik gólját. 8-6
17. perc: Ulrik Wilbek időt kért. Mocsai Lajos a védekezést dicsérte meg a mi oldalunkon.
17. perc: Harsányi először a heteshez lépett pályára, be is lőtte. 8-5
16. perc: Császár rossz bejátszását is összeszedte Zubai, aki hetest harcolt ki.
15. perc: Mikkel Hansen talpról lőtt, Fazekas szépen védett a bal alsó előtt.
14. perc: Sarup betört a jobb oldalon, és gólt szerzett, erre Császár válaszolt. 7-5
13. perc: Eggert először hibázott a szélről, de Császár is kihagyott egy hétméterest, a kipattanónál pedig belépett.
12. perc: Mikkel Hansen lövését Gulyás blokkolta, később labdát szereztünk, a szélsőnk pedig lerohanásból, éles szögből lőtt gólt. 6-4
11. perc: Passzívat fújtak a játékvezetők a magyar csapatra, noha Ilyés épp a kapu felé indult.
11. perc: Mikkel Hansen hatalmas átlövésgólt szerzett. 5-4
10. perc: Iváncsik Gergő befutott a szélről beállóba, megkapta a labdát Császártól, és belőtte. 5-3
9. perc: Nagy kapta a meccs első két percét, majd Eggert a harmadik gólját is belőtte. 4-3
8. perc: Mogensen lövését védte Fazekas, a másik oldalon eladtuk a labdát.
7. perc: Nagy a második gólját is belőtte átlövésből. 4-2
7. perc: Eggert elcunderezte Fazekas mellett a labdát a bal alsóba. 3-2
6. perc: Nagy László is megszerezte az első gólját az olimpián. 3-1
6. perc: Ilyés rossz passza után indulhattak a dánok, de Mikkel Hansen az oldalvonalon túlra passzolta a labdát.
5. perc: Eggert a bal szélről, Fazekas kezei között lőtte az első dán gólt. 2-1
4. perc: Mogensen majd Lindberg lövését is védte Fazekas, Császár pedig hetesből lőtte a második gólját. 2-0
3. perc: Császár révén megszereztük a vezetést. 1-0
3. perc: Sarup átlövése Fazekas kapuja mellett ment el.
2. perc: Ilyés engedte el talpról az első magyar lövést, landin védett, majd a kipattanó után újra felállhattunk, Nagy László pedig kapufát lőtt.
1. perc: Dánia kezdte a mérkőzést, de nem szereztek gólt az első támadásukból.
22:15 - A mi csoportunkban Horvátország 31-21-re győzte le Dél-Koreát, Spanyolország pedig 26-21-re Szerbiát.
22:10 - Az A csoportban Izland 31-25-re nyert Argentína ellen, Svédország 28-21-re Tunézia ellen, Franciaország 44-15-re Nagy-Britannia ellen.

Dánia fog játszani Magyarország ellen, January 23, 2013 19:45 PM GMT egy otthoni meccset IHF férfi kézilabda világbajnokság Championship negyeddöntő. Ön azt kérdezi: "Hol tudok nézni szabad Magyarország VS Dánia Livestream pc"? Magyarország vs Dániában élő közvetítés lesz elérhető az alábbi linket live streaming csatorna kiváló minőségű. Maradjanak velünk itt egy élő közvetítést a mérkőzés, beleértve előnézet, készítmények, jóslatok, fogadások, hírek, élő pontok, eredmények, észrevételek, kiemeli, gólok a YouTube, és recaps és meg lehet nézni a replay Magyarország vs Dán video streaming oldalakon. Tehát ne felejtsük el, hogy néz online Dánia vs Magyarország streaming ingyen, Dánia - Magyarország, hogy ma szerda 23,1,2013 IHF férfi kézilabda világbajnokság Championship negyeddöntő