Ads 468x60px

Tuesday

^Polska - Węgry na żywo żyć komentarze tekstowe i pokrycia ręczna Puchar Świata

• Poland/Polska:  19   -   27    :Węgry/Hungary

60' Ostatnią minutę spotkania kończy niemrawy atak Węgrów. Przegrywamy mecz i żegnamy się z mistrzostwami świata.
  • 58' Biało-czerwoni próbują jeszcze atakować. Michał Jurecki pokonuje węgierskiego bramkarza. Jest 27:19.
  • 56' Tracimy 3 punkty z rzędu i nasze szanse na ćwierćfinał spadają praktycznie do zera. Jest 26:18.57' Kolejny błąd w ataku Polaków Węgrzy wykorzystują bezwzględnie. Przegrywamy już 9 bramkami.
  • 53' Nasza skuteczność w ataku spadła drastycznie. Wynosi 45 proc., podczas gdy Węgrzy mają aż 70 proc.
  • 51' Atakujemy i Kubisztal zdobywa 18 bramkę. Do odrobienia pozostało nam 5 punktów w około 8 minut.
  • 50' Kuriozalna sytuacja pod Polską bramką. Wikary, który zmienił Szmala, z trudnością wybija piłkę, ale nasi obrońcy jej nie przejmują. Trafia do Węgrów, którzy bezbłędnie wykorzystują nasz błąd i strzelają do pustej bramki. Jest 23:17.
  • 47' Węgrzy rzucają kolejną bramkę, ale tym razem Biało-czerwoni nie pozostają im dłużni 21:16.
  • 46' Akcja za akcję niestety Polacy są w znacznie gorszej dyspozycji niż Węgrzy. Przegrywamy 20:15
  • 44' Grabaczyk i jest 18:13. Wciąż tracimy 5 punktów do rywali, a czas pracuje na naszą niekorzyść.
  • 43' Bartek Jurecki przełamuje złą passę Polaków. Strzela pierwszą bramkę dla Biało-czerwonych od ponad 5 minut meczu. W piłce ręcznej to niesłychanie długa przerwa między kolejnymi punktami.
  • 42' Kolejna nieudana akcja Polaków. Lijewski próbował strzelać, ale niestety spudłował. Węgrzy natychmiast wyprowadzają kontratak i mają 17 punkt.
  • 41' Jaszka próbował oszukać bramkarza rywali rzucając tuż przy ziemi, ale węgierski bramkarz nie dał się na to nabrać. Wciąż 16:11.
  • 40' Bardzo trudna sytuacja naszego zespołu. Straciliśmy 3 punkty z rzędu - jest już 16:11. Selekcjoner reprezentacji Polski prosi o czas.
  • 39' Udało nam się odrobić jeden punkt straty, ale Węgrzy nie pozostają dłużni. Natychmiast rzucają 14 bramkę.
  • 38' 13:10! zmiana w węgierskim zespole okazuje się bardzo korzystna.
  • 37' Mimo przewagi Węgrom udaje się wywalczyć karnego - na szczęście dla Biało-czerwonych Szmal broni.
  • 36' Gramy w przewadze, ale z trudem przychodzi nam rozegranie akcji. Bielecki zostaje zatrzymany, ale wznawiamy grę i udaje się nam zdobyć bramkę. 12:10.
  • 35' Wyprowadzamy kontatak, Lijewski strzela obok bramki, ale sędzia odgwizduje karny. Niestety nie wykorzystujemy tej okazji.
  • 33' Odbieramy piłkę atakującym Węgrom, wyprowadzmy kontratak, który w planach miałbyć chyba szybki, ale tuż za połową boiska zwolnił i przerodził się w atak pozycyjny. Niestety kończy się to stratą piłki i, chwilę później, bramki. Jest 12:9.
  • 32' Próbujemy przedrzeć się pod bramkę rywali, jednak Kubisztal zostaje zatrzymany. Węgrzy bardzo szybko wyprowadzają kontratak, na szczęście znów ratuje nas znakomita postawa Szmala.
  • 31'  Zaczynamy drugą połowę! Niestety początek nie jest najlepszy. W pierwszej akcji tracimy punkt.

• W Barcelonie nie brakuje kibiców z Polski. Miejmy nadzieję, że ich doping doda sił naszym reprezentantom (fot. EPA/Andreu Dalmau/PAP)
  • Pierwsza połowa była bardzo wyrównana. Przez chwilę Polacy prowadzili, udało się im nawet wypracować dwupunktową przewagę, ale Węgrzy szybko odrobili straty i prowadzili przez większą część gry. Ostatecznie pierwsze 30 minut zakończyło się przy stanie 10:9.
  • 30' Ostatnia minuta pierwszej połowy. Węgrzy próbują powiększyć przewagę, ale Szmal znów fenomenalnie broni. Niestety nie udaje się nam wyprowadzić skutecznego kontrataku.
  • 29' Węgrzy błyskawicznie odpowiadają kolejną bramką, ale nasi reprezentanci nie pozostają im dłużni. Mamy 10:9.
  • 28' Karol Bielecki wykorzystuje chwilową dezorganizację w obronie Węgrów, którzy zbyt wolno przesuwali się na skrzydło i zdobywa 8 punkt dla biało-czerwonych.
  • 27' Faul i żółta kartka dla jednego z naszych rywali. Niestety po wznowieniu akcji tracimy piłkę i tylko świetna obrona Szmala ratuje nas przed stratą punktu.
  • 26' Karny dla Węgrów. Mecz jest bardzo wyrównany, a nasza reprezentacja przegrywa już 9:7. Trener Michael Biegler prosi o czas.
  • 25' 8:7. Dynamiczny atak Węgrów i tracimy kolejny punkt.
  • 24' Jurecki bardzo sprytnie oszukał węgierskiego bramkarza i mamy 7:7.
  • 23' Biało-czerwoni spokojnie rozgrywają atak. Długo utrzymują się przy piłce, ale nie mogą przebić się przez Węgierską obronę.
  • 22' Dobra akcja Polaków, wymieniamy kilka podań, Kubisztal strzela, ale piłka odbija się od poprzeczki.
  • 21' Węgrzy prowadzą. Piłka nieszczęśliwie odbiła się od parkietu, zmieniła kierunek i Szmal nie dał sobie z nią rady.
  • 20' Atakujemy, ale gramy w osłabieniu i jeden z naszych zawodników popełnia błąd kroków.
  • 19' Michał Jurecki zarobił kolejną 2 minutową karę. Jeszcze jedna i będzie musiał opuścić boisko.
  • 18' Nasza obrona zeszła zbytnio na środek, co dało Węgrom szansę na grę ze skrzydła i wyrównanie. Mamy 6 do 6.
  • 17' Sprytnie się bronimy i odbieramy Węgrom piłkę tuż przed linią 9 metra. Jednak naszym rywalom szybko udaje się ją odzyskać i jest 6:5
  • 16' Prowadzimy 6:4 po strzale Lijewskiego. Węgierski bramkarz był najwyraźniej przekonany, że Lijewski rzuci w długi róg, przesuną się w bramce, co sprytnie wykorzystał nasz reprezentant.
  • 14' Po raz pierwszy prowadzimy! Jurecki strzela świetnie, praktycznie już leżąc na parkiecie. Brawa należą się też Krzysztofowi Lijewskiemu za podanie.
  • 13' Polacy spokojnie rozgrywają akcję, ale niestety popełniają błąd i  dają szansę na kontratak. Na szczęście Szmal jest na pozycji.
  • 11' Krzysztof Lijewski rzuca z 9 metra i nie daje szans węgierskiemu bramkarzowi. Jest 4:4.
  • 10' Odrabiamy stratę! Kubisztal atakuje ze skrzydła na 3:3.
  • 9' Karol Bielecki zalicza świetny rzut z prawej strony i jest 3:2.
  • 8' Kara dla jednego z Węgrów, ale nie potrafimy jej wykorzystać. Węgrzy rozpoczynają kontratak i mają 3 punkt na koncie.
  • 6' Michał Jurecki zarobił 2 minuty kary. Dało to Węgrom szansę na kontratak, który skończył się utratą punktu. Jest 2:1.
  • 5' Po pięciu minutach meczu jest 1:1. Bardzo niski wynik jak na mecz piłki ręcznej. Na szczęście na razie udaje nam się skutecznie blokować Węgrów.
  • 4' Jest 1:0 dla Węgrów. Kubisztalowi udało się wywalczyć rzut karny.
  • 3' Długa akcja Polaków, wymieniamy kilkanaście podań, ale strzał trafia w słupek.
  • 2' Niestety Kubisztal nie trafił karnego. Dodatkowo, tuż po oddaniu strzału, zarobił żółtą kartkę.
  • 1' Gramy! Jurecki podaje, obrońca atakuje i fauluje. Mamy rzut karny dla Polski.
  • 21:29 Mecz rozpocznie się lada chwila. Odegrano już hymny obu państw.
  • Nasz zespół, jeśli chce grać dalej musi pokonać Węgrów. Do tej pory na etapie 1/8 finału szczypiorniści rywalizowali w grupach, w tak zwanej rundzie głównej. Od tegorocznych mistrzostw po fazie grupowej zespoły walczą w systemie play off, co oznacza, że przegrywająca drużyna odpada.
    Polska zagra przeciwko Węgrom na 21 stycznia 2013 o godzinie 18:00 GMT na meczu w piłce ręcznej mężczyzn domu IHF Puchar Świata Mistrzostw. Pytasz "gdzie mogę obejrzeć za darmo Węgry vs Polska Livestream na pc"? Węgry vs Polska live stream będzie dostępny w następującym linkiem kanałów na żywo strumieniowej o wysokiej jakości. Stay tuned tutaj na relacje na żywo z meczu w tym podglądzie, przetworów, prognoz, zakłady, aktualności, wynik na żywo, wyniki, komentarze, wyróżnieni i celów z YouTube, a prowadzący przypomina i można oglądać powtórkę Węgry vs Polska od stron streaming video. Więc nie zapomnij oglądać Polska vs Węgry internetowego streamingu darmowy Polska - Węgry, który jest dziś Handball poniedziałek 21,1,2013 IHF Men Mistrzostwa świata Mistrzostwa