Ads 468x60px

Thursday

Hrvatska - Francuska live tekstualni komentar i pokrivenost Svjetsko rukometno prvenstvo polufinale

Hrvatska:  30  -- 23  Francuska

60. 30:23 Duvnjaaaaak!
59. 29:23 Šprem pogađa s krila, Francuzi su potopljeni!
58. 28:23 Abalo.
58. 28:22 Horvat sedmerac.
57. 27:22 Čupiiiiiiiiić!!!
57. Goluža traži minutu odmora.
57. Francuzi igraju presing po cijelom terenu.
56. 26:22 Fernandez od bloka.
55. 26:21 Horvat kroz noge Omeyeru!
55. Sorhaindo greda, Hrvatska ima napad!
54. 25:21 Horvat je lobao Omeyera iz sedmerca!
54. Sedmerac za Hrvatsku, Vori je zaustavljen iz prostora.
53. 24:21 Abalo je zabio nakon nedosuđenog faula u napadu Francuza.
52. 24:20 Bićanić s devet metara pod noge Omeyeru!
52. Greda Sorhaindo.
51. 23:20 Ninčević bježi u kontru, opet smo na tri razlike!
48. 22:20 Fernandez je siguran.
48. Sedmerac za Francusku.
47. 22:19 Horvat je iz sedmerca potvrdio Bićanićev pogodak.
47. Postigao je pogodak Bićanić, ali vratili su to suci na sedmerac. Nevjerojatno...
46. 21:19 Bićanić se pogotkom vratio nakon predaha na klupi!
46. Minutu odmora traži Goluža.
46. 20:19 Fernandez pogađa od grede.
45. 20:18 Karabatić pogađa u zadnjim sekundama dok smo još bili s igračem manje.
44. 20:17 Kakva akcija Hrvatske s igračem manje, Horvat i Duvnjak složili su "cepelin" za novi pogodak Duvnjaka!
43. 19:17 Porte u drugom dijelu preuzima Sorhaindovu ulogu iz prvog poluvremena.
43. 19:16 Mandalinić pogađa s devet metara, vrlo važan pogodak s igračem manje!
42. 18:16 Sorhaindo pogađa, a čim se vratio Šprem odmah je isključen Vori.
40. Alilović skida sedmerac Guigouu!
40. Isključenje Šprema i sedmerac za Francusku.
39. 18:15 Prvi pogodak Narcissea.
37. 18:14 Obrana Alilovića, Horvat realizira kontru!
37. 17:14 Vori zakucava loptu pod gredu!
36. 16:14 Guigou je i četvrti put siguran.
36. Sedmerac za Francusku, malo je nedostajalo da uzmemo loptu Francuzima, Musa se potom branio iz prostora.
35. 16:13 Duvnjak!
34. Kompletni su opet i jedni i drugi.
32. 15:13 Porte pogađa s krila.
32. Brzo su vratili Španjolci brojčanu izjednačenost, već u prvom francuskom napadu Duvnjak je isključen.
32. 15:12 Čupić realizira kontru i jedan je francuski igrač isključen!
31. 14:12 Kopljar prolazi kroz sredinu.
31. Kreće drugo poluvrijeme, sretno Hrvatska!
Mogla je Hrvatska i veću prednost imati na kraju prvog poluvremena, no imamo još rezervi u drugom dijelu posebno kod ljevorukih igrača. Prorade li uz raspoloženog Duvnjaka Kopljar i Čupić možemo se nadati lijepom rezultatu.
Minimalna prednost Hrvatske na poluvremenu, bez Drage Vukovića koji je isključen do kraja u 47. sekundi utakmice Hrvatska vrlo dobro stoji. Nadajmo se da će naši igrači izdržati do kraja.
30. 13:12 Honrubia je pet sekundi prije sirene smanjio na minimalni zaostatak Francuza na poluvremenu.
30. 13:11 Šprem je savladao Omeyera s lijevog krila.
29. 12:11 Sorhaindo opet, Alilović je obranio jedan udarac, drugi nije mogao.
27. 12:10 Duvnjak nas drži, sjajno igra Domagoj u prvom dijelu.
26. 11:10 Porte s desnog krila, pali smo nakon pronašenog sedmerca Čupića.
25. Goluža je tražio minutu odmora.
25. 11:9 Accambray.
23. Ninčević je lobao Omeyera, odbila se lopta od vratnice, suci kažu da nije prešla gol-liniju. Ne bismo se zakleli da nije bez dodatne snimke.
23. 11:8 Honrubia brzo realizira, šteta, mogli smo ići na plus 5.
22. Omeyer skida penal Čupiću.
22. Sedmerac za Hrvatsku.
21. 11:7 Bomba Duvnjaka od grede!
20. 10:7 I treći put je Guigou siguran.
20. Novi sedmerac za Francusku.
20. 10:6 Vori pogađa, uhvatili smo Francuze na spavanju!
19. 9:6 Sorhaindo drži Francuze na crti.
18. 9:5 Kopljarov prvi pogodak!
16. 8:5 Sorhaindo pogađa u bliži kut.
16. 8:4 Čupić je siguran iz sedmerca.
16. Izuo je Duvnjak Dinarta iz cipela, a Karabatić je izbio Duvnjaka. Sedmerac za Hrvatsku i isključenje Karabatića.
15. Probudio se Omeyer definitivno.
14. 7:4 Prvi pogodak Čupića, ukrao je loptu i istrčao kontru!
14. Treća obrana Omeyera u nizu.
13. 6:4 Guigou realizira sedmerac.
13. Sedmerac za Francusku, usput je Bićanić dobio lakat u glavu.
12. Dva nedovoljno dobro izrađena šuta skinuo je Omeyer, i dalje strepimo od njegovog buđenja.
12. Alilović je "spustio roletu"!
10. Duvnjak sjajno prolazi, ali vratnica zaustavlja njegov udarac. Zasad je tih Omeyer, nadam se da ga nećemo probuditi.
9. Vraća se Vori, ajmo dalje!
9. Sjajan je Alilović!
8. 6:3 Alilović skida zicer Francuzima, a u kontri sjajno pogađa Duvnjak!
7. Vori je šepajući napustio teren, vidjet ćemo je li i za njega večerašnja utakmica završena.
7. Ozlijedio se Vori prilikom ovog pogotka i ostao ležati, drži se za ozlijeđeno koljeno.
7. 5:3 Vori zabija na crti!
7. Čupića zaustavlja vratnica, kao i Abaloa na drugoj strani.
6. 4:3 Bićanić promašuje, pa Sorhaindo pogađa na drugoj strani.
6. 4:2 Duvnjak sjajno prolazi, nastavlja se naša serija!
5. Prvu veliku obranu ima Alilović.
5. 3:2 Ninčević s krila, odličan odgovor naših u 80 sekundi!
4. 2:2 Duvnjak brzo realizira na nepostavljenu obranu!
4. 1:2 Bićanić realizira prvi napad s jednakim brojem igrača.
3. 0:2 Guigou realizira sedmerac.
3. Sedmerac za Francusku i žuti karton, bojimo se da će naše suci brzo iznervirati.
1. 0:1 Fernandez lako realizira igrača više.
1. U 47. sekundi utakmice Drago Vuković je dobio crveni karton. Nevjerojatno... Sude nam Španjolci.
1. Počela je utakmica, sretno Hrvatska!

==
  30' Duvnjak još jednom zabija.
28' Horvat dodaje još jedan gol za Hrvatsku.
28' Duvnjak najvjerovatnije odlučuje sudbinu Francuza sa svojim pogotkom za 28:22.
27' Čupić zabija odmah nakon ulaska u igru.
27' Goluža zove timeout.
25' Horvat daje Hrvatskoj čak +5, ali Fernandez ubrzo vraća igru u neizvjesnost.
24' Sedmerac za Hrvatsku. Horvat lobira Omeyera.
23' Abalo smanjuje našu prednost +3.
22' Bičanić svojim trećim pogotkom vodi Hrvatsku na +4.
21' Ninčević uspješno realizira kontru za 23:20.
18' Sedmerac za Francusku. Fernandez zabija za 22:20.
18' Sedam metara za Hrvatsku. Pucat će Horvat. Horvat realizira sedmerac.
16' Bičanić udaljava Hrvatsku na +2.
16' Fernandez opasno približava Francusku, Goluža zove Timeout
14' 20:18, gol Karabatića.
14' Duvnjak daje gol za 20:17.
13' Mandalinić opet šalje Hrvatsku na +3, ali Porte vraća na +2, rezultat je 19:17.
12' Sorhaindo zabija svoj peti gol na utakmici. Ponovno isključenje za Hrvatsku.
12' Hrvatska je kompletna.
10' Isključenje za Hrvatsku i sedam metara za Francuze. Alilović brani sedmerac.
9' Narcisse zabija petnaesti gol za Francuze
6' Vori i Horvat zabijaju za Hrvatsku. Sada smo na +4.
6' Sedmerac za Francusku. I Francuzi uspijevaju realizirati.
5' Drugi gol Duvnjaka u poluvremenu.
3' Gol Portea za 15:13.
2' Isključenje za Duvnjaka.
2' Gol Duvnjaka i isključenje za Francusku.
1' Kopljar otvara poluvrijeme za Hrvatsku.
KRAJ POLUVREMENA
30' Šprem zabija za 13:11.
29' Sorhaindo ponovno oživljava Francusku.
27' Duvnjak za 12:10.
26' Porte zabija za 11:10.
25' Sorhaindo smanjuje prednostFrancuske na +2.
25' Žuti karton za Gojuna.
24' Abalo ne prolazi pokraj Alilovića, odlična obrana.
23' Honrubia zabija za 11:8.
22' Sedmerac za Hrvatsku. Omeyer brani.
21' Od gredu pa u gol, krasan gol Duvnjaka.
20' Sedmerac za Francusku. Guigou lobira Ivića.
20' Vori vodi hrvatsku na +4.
19' Francusku opet spašava Sorhaindo.
18' Odličan pogodak Kopljara za 9:5.
16' Sorhaindo zabija za 8:5.
16' Isključenje za Karabatića i sedmerac za Hrvatsku kojeg realizira Ivan Čupić.
14' Sjajna kontra Čupića i još bolja realizacija.
13' Guigou realizira svoj drugi sedmerac.
12' Žuti karton dobio je pomoćnik Claudea Oneste, francuskog trenera zbog burne reakcije na sudačku odluku.
9' Alilović po peti put na utakmici spašava Hrvasku s odličnom obranom.
8' Odličan prodor Duvnjaka , 6:3 za Hrvatsku.
7' Nakon promašaja Abaloa, kapetan Vori daje Hrvatskoj prednost od +2. Nakon pogotka s terena zbog ozlijede izlazi Vori, a ulazi Musa.
6' Iz kontre za Francusku zabija Sorhaindo.
5' Još jednom zabija Duvnjak. Žuti karton dobio je Daniel Narcisse.
5' Ninčević zabija za 3:2.
4' Žuti karton dobio je Didier Dinart, a Duvnjak izjednačava utakmicu.
4' Bičanić zabija prvi gol za Hrvatsku.
2' Sedmerac za Francusku i žuti karton za Bičanića. Sedmerac realizira Guigou. Hrvatska je opet kompletna.
1' Prvi gol zabija Jérôme Fernandez za Francusku.
1' CRVENI KARTON ZA DRAGU VUKOVIĆA I ISKLJUČENJE ZA HRVATSKU !
1' Utakmica je počela!
21:25: Još samo pet minuta do početka utakmice!